Masáž PRESS

Techniky klasické masáže, lávové kameny a to nejlepší z havajské lomi - lomi. Ideální pro uvolnění napjatých a bolavých svalů.

Délka trvání: 60 min. Počet osob: 1 Cena od: 550 Kč

Popis služby

Masáž PRESS je propracovaná sestava hmatů, které se systematicky opakují a díky tomu dojde k uvolnění napjatých a bolavých svalů. Je pro tělo prospěšná neboť urychluje metabolismus, harmonizuje napětí ve svalech a působením právě na svalový i oběhový systém podporuje detoxikaci organismu.

Využívají se zde techniky klasické a sportovní masáže jako úvodní tření, vytírání a roztírání. Tyto hmaty pracují s tlakem od jemných po silné dle potřeb klienta. Následně se spojují v tzv. hnětení, které obě varianty střídá.

Lávové kameny podporují životní energii, sílu, odvahu a dodávají pocit bezpečí. Spalují negativní energii a bolest. Podporují krevní oběh, lymfatický systém a příjemně prohřívají celé tělo, zvláště jste-li s nimi masírovaní právě jako v této masáži PRESS.

Havajská lomi-lomi propůjčila masáži PRESS techniky, které jsou rytmické a jak se uvádí, vychází z pohybů vln na moři. Využívají se i lokty a otevírá se tak větší prostor pro kontakt maséra s klientem. I díky tomu dojde k propojení po emoční, psychické, fyzické stránce a tím k celkové regeneraci. 

Lze masírovat tyto partie:
       - záda: součástí je část hýždě,
       - nohy: zepředu, zezadu, část hýždě,
       - ruce
       - šíje

Cena:
       - 550 Kč/ 1h., výběr max.dvou partií
       - 1.350 Kč/ 2-2,5h., celotělová

Máte zájem o delší čas masáže? Zavolejte, určitě se domluvíme. 

Dárkový voucher k zakoupení v masérně.

Zavolejte nám +420 704 816 453 nebo napište recepce@chillax.cz Rezervace
Používáním tohoto webu souhlasíte s analýzou návštěvnosti pomocí souborů cookies.Cookies a podmínky užívání