Rituál PĚTI ELEMENTŮ

Harmonizační účinky této relaxační masáže mají vliv na celé Vaše tělo, dojde k rozproudění jemné energie. Odejdete pozitivně naladěni s pocitem lehkosti. Pět elementů: Země, Voda, Vzduch, Oheň a Akáša, Vám zaručí opravdový požitek.

Délka trvání: 80 min. Počet osob: 1 Cena od: 1 150 Kč

Popis služby

Tato hluboce relaxační masáž celého těla zezadu vč. hlavy, je inspirovaná indickou filozofií, kde kromě čtyř elementů: Země, Vody, Vzduchu a Ohně najdeme ještě pátý element Akášu (Éter) čili všeobjímající prostor, ve kterém se zmíněné čtyři živly projevují. Postupujeme od nejtěžšího elementu Země až k Akáše, kde se mohou dostavit emoce různého charakteru, dovolte si je prožít, je to v pořádku.

V elementu Země jde o tlakovou masáž, ve které se propojíte s vlastním tělem a zacítíte ho, budete v něm ukotveni. Tento rituál se provádí přes ručník.  

V elementu Vody najdete silnou energii, která odplaví Vaše stresy a bude Vás vracet do pocitu „tady a teď“. Tahy masáže připomínají vlny na moři, které se mění jako příliv a odliv a nedovolí Vám myslet na nic jiného. V tomto rituálu využívám kvalitní mandlový olej s příměsí éterického oleje.  

Element Vzduchu Vám pročechrá vlasy. Masáží se prokrví vlasová pokožka. Jeho cílem je zpomalení či nejlépe zastavení neustálého toku myšlenek. Masáž hlavy se provádí bez oleje.  

Element Ohně spálí zbytek Vašeho napětí, odstraní blokády na energetických drahách a dodá Vám pocit bezpečí, tepla a navodí hlubokou relaxaci. Masáž se provádí lávovými kameny.

Akáša jako závěrečný pátý element, je Vaše klidová fáze s působením životní energie Prány. Pocítíte sjednocení svého těla, myšlenek. Mohou se dostavit různé pocity: míru, klidu, inspirace, prázdnoty či naopak pochopení podstaty bytí. Záleží jen na Vás, kam až si dovolíte zajít. Prožijte to, dovolte si smát se, plakat, vše je v pořádku. V tomto rituálu se Vás průvodce masáží jemně dotýká.

Rituál PĚTI ELEMENTŮ je výjimečná masáž, která v sobě snoubí hned několik technik masáží. Po masáží je vhodné být v klidovém režimu, nechat věci přirozeně plynout, pít vodu a relaxovat. 

Cena:
       - 1.150Kč / 80min.

Dárkový voucher k zakoupení v masérně.

Zavolejte nám +420 704 816 453 nebo napište recepce@chillax.cz Rezervace
Používáním tohoto webu souhlasíte s analýzou návštěvnosti pomocí souborů cookies.Cookies a podmínky užívání